Vyhrajte zdraví se soutěží Dr.Max!

Soutez Drmax

Nakoupit v lékárně Dr.Max nebo na e-shopu.

V lékárnách Dr.Max najdete široký sortiment léků na předpis i volně prodejných, doplňků stravy, kosmetiky a dalšího sortimentu pro zdraví a krásu. V lékárnách Dr.Max se o vás postará vyškolený personál, který vám ochotně poradí s výběrem produktů a zodpoví vaše dotazy.

Pro váš komfort je tu také e-shop Dr.Max, kde si můžete nakoupit z pohodlí domova. E-shop nabízí široký výběr produktů za výhodné ceny a s možností dopravy až k vám domů nebo na vybranou lékárnu Dr.Max. Na e-shopu najdete i akční nabídky a slevy.

Ať už nakoupíte v lékárně Dr.Max nebo na e-shopu, vždy se můžete spolehnout na kvalitní produkty, příznivé ceny a profesionální přístup.

Sledovat naše sociální sítě a plnit jednoduché úkoly.

Chcete být v obraze a zároveň si zasloužit nějaké ty odměny? Staňte se našimi fanoušky na sociálních sítích! Najdete nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru, kde sdílíme novinky, tipy a soutěže. Zapojte se do diskuze, sdílejte naše příspěvky a plňte jednoduché úkoly, za které získáte body. Body pak můžete směnit za skvělé ceny, jako jsou slevy, dárky nebo exkluzivní obsah. Sledujte nás a nenechte si ujít žádnou zábavu ani odměnu!

Zapojit se do online her a kvízů.

Zapojte se do světa online her a otestujte si své znalosti v poutavých kvízech. Na internetu najdete nepřeberné množství herních platforem a webových stránek, které nabízejí širokou škálu herních žánrů a kvízů na různá témata. Vyzkoušejte strategické hry, logické hádanky, akční adventury nebo si zahrajte oblíbené karetní hry s přáteli online. Pro milovníky kvízů jsou tu připraveny vědomostní testy z historie, zeměpisu, filmu, hudby a mnoha dalších oblastí. Zapojení do online her a kvízů vám přinese nejen zábavu a relaxaci, ale také možnost rozvíjet své strategické myšlení, postřeh a vědomosti. Navíc si můžete zahrát s lidmi z celého světa a porovnat své dovednosti s ostatními hráči.

Publikováno: 10. 06. 2024

Kategorie: zdraví

Autor: Simona Zábranská

Tagy: soutez drmax