Nemocnice Hořovice s novou tváří a moderním vybavením

Hořovice Nemocnice

Hořovice nemocnice: Stručný přehled

Nemocnice Hořovice, to je synonymum pro dlouholetou tradici a kvalitní zdravotní péči na Berounsku. Od svého založení prošla nemocnice mnoha proměnami, ale jedno zůstává stejné – snaha o poskytování té nejlepší možné péče pacientům. Nemocnice se může pochlubit širokou škálou oddělení, od chirurgie a interny, přes gynekologii a porodnictví až po dětské oddělení. Díky modernímu vybavení a zkušenému personálu je nemocnice schopna zvládat i náročné případy. Pacienti si pochvalují nejen profesionální přístup lékařů a sester, ale také příjemné prostředí nemocnice. Vedení nemocnice si klade za cíl neustále zkvalitňovat poskytované služby a rozšiřovat spektrum odborností. Plánuje se modernizace stávajících oddělení a nákup nové lékařské techniky. Nemocnice Hořovice je tak zárukou kvalitní a dostupné zdravotní péče pro obyvatele celého regionu.

Specializace a oddělení

Nemocnice Hořovice se pyšní širokou škálou specializovaných oddělení a ambulancí, které zajišťují komplexní péči o pacienty z Hořovic a blízkého okolí. Mezi klíčové obory patří interna, chirurgie, gynekologie a porodnictví, pediatrie a ORL. Interní oddělení se zaměřuje na diagnostiku a léčbu nemocí srdce, plic, trávicího traktu a dalších vnitřních orgánů. Chirurgické oddělení poskytuje péči pacientům s úrazy, provádí plánované operace a disponuje moderním vybavením pro laparoskopické zákroky. Gynekologicko-porodnické oddělení pečuje o ženy v každém věku, od puberty až po menopauzu, a specializuje se na vedení porodů a péči o novorozence. Dětské oddělení se stará o malé pacienty s nejrůznějšími onemocněními a úrazy. ORL oddělení se zaměřuje na diagnostiku a léčbu onemocnění ucha, nosu a krku. Kromě výše zmíněných oddělení nemocnice Hořovice disponuje i dalšími ambulancemi, jako je neurologie, psychiatrie, oční, kožní a další. Nemocnice se neustále snaží rozšiřovat svou nabídku služeb a zkvalitňovat péči o pacienty.

Dostupnost a kontaktní informace

Nemocnice Hořovice se nachází na adrese Studentská 242, 268 01 Hořovice a je snadno dostupná jak autem, tak i veřejnou dopravou. Pro pacienty přijíždějící vlastním vozem je k dispozici prostorné parkoviště přímo před nemocnicí. Autobusové nádraží se nachází jen pár minut chůze od nemocnice a jezdí sem pravidelné linky z okolních obcí i měst.

Provozní doba nemocnice je nepřetržitá, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě potřeby neodkladné péče je možné se dostavit na centrální příjem, kde je vám k dispozici tým zkušených zdravotníků. Pro běžné informace o provozu nemocnice, objednání k lékaři nebo výsledky vyšetření je možné využít telefonní číslo +420 311 659 111.

Pro komunikaci s jednotlivými odděleními a ambulancemi nemocnice je možné nalézt jejich přímé kontakty na webových stránkách nemocnice. Na stránkách naleznete také informace o ordinačních hodinách jednotlivých lékařů a další užitečné informace o nemocnici a jejích službách.

Pacientské zkušenosti a hodnocení

Hořovická nemocnice, stejně jako každá jiná, sbírá zpětnou vazbu od pacientů, aby mohla neustále zlepšovat své služby. Tyto zkušenosti, ať už pozitivní nebo negativní, pomáhají nemocnici identifikovat silné stránky a oblasti, kde je potřeba se zlepšit. Pacienti si pochvalují například vstřícný personál, moderní vybavení nemocnice a celkovou čistotu. Často zmiňovaným pozitivem je také lidský přístup lékařů a sestřiček, kteří se snaží pacientům pobyt v nemocnici co nejvíce zpříjemnit. Samozřejmě, jako v každé nemocnici, i zde se najdou pacienti, kteří mají s určitými aspekty péče negativní zkušenost. Může se jednat o delší čekací doby na vyšetření, nedostatek informací o průběhu léčby nebo komunikační bariéry. Je důležité si uvědomit, že každý pacient je jiný a má jiné potřeby a očekávání. Hořovická nemocnice se snaží všem pacientům vyjít vstříc a poskytnout jim co nejkvalitnější péči. Pokud máte s Hořovickou nemocnicí vlastní zkušenost, ať už pozitivní nebo negativní, neváhejte se o ni podělit. Vaše zpětná vazba je cenná a pomůže nemocnici dále se zlepšovat.

Aktuality a novinky

V Hořovické nemocnici se neustále snažíme zlepšovat naše služby a rozšiřovat naši nabídku pro pacienty. Právě probíhá modernizace oddělení JIP, která přinese pacientům komfortnější prostředí a nejmodernější vybavení. Brzy také otevřeme nové rehabilitační centrum s širokou škálou procedur. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde vás budeme informovat o všech novinkách a změnách.

Chceme také upozornit na důležitost prevence. Pravidelné prohlídky u vašeho praktického lékaře a dodržování zdravého životního stylu jsou klíčové pro udržení vašeho zdraví. Nepodceňujte ani důležitost očkování.

Věříme, že tyto informace pro vás budou užitečné. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na naše informační centrum.

Publikováno: 29. 06. 2024

Kategorie: zdraví

Autor: Veronika Gregorová

Tagy: hořovice nemocnice | nemocnice